Hřebčín Murhof najdete v Jesenci u Konice, 30 km od Olomouce, 25 km od Prostějova a od Litovle, v krásné a malebné oblasti Drahanské vrchoviny. Historie a tradice v chovu a odchovu koní sahá do 70.let minulého století.

Na hřebčíně se podařilo vychovat nejenom úspěšné koně ale i řadu stylových jezdců a milovníků koní. Zájemcům o jezdectví jsou k dispozici zkušení, hodní a dobře připravení koně jak pro začátečníky, tak pro pokročilé jezdce.

Nabízíme možnost ustájení koní v prostorných boxech s možností celodenního pobytu v rozlehlých travnatých pastvinách v malých skupinkách s veškerou možnou profesionální péčí a poradenstvím odborného personálu a s využitím on line kamerového dohledu. Nabízíme využití kryté jízdárny se zrcadly, venkovní pískové jízdárny se zázemím pro jezdce i koně včetně překážkového materiálu. Samozřejmostí je útulná klubovna. Okolní lesy nabízí možnosti nekonečně krásných vyjížděk do terénu.

Nabízíme využití kryté jízdárny se zrcadly, osvětlené venkovní pískové jízdárny 40x60 s drezurním obdélníkem a překážkovým materiálem, kryté kruhovky a kompletní zázemí pro koně i jezdce včetně útulné klubovny.

Pořádáme exkurse pro školy, školky a širokou veřejnost, zaměřené na poznávání světa koní a života na farmě.

Produkujeme a prodáváme Farmářské seno a doplňky pro drobné hlodavce.info@kone-murhof.cz   www.kone-murhof.cz   ZPĚT NA HLAVNÍ STRANU